Výroba a přeprava komor

Kapsle Oxyhelp hyperbarické kyslíkové terapie jsou postaveny podle nejvyšších standardů designu
a inženýrství dodávat špičkové produkty klientům po celém světě

Hrdě vyrobeno v Evropské unii

OxyHelp komory jsou navrženy a vyráběny v Evropské Unii u specializovaných inženýrů pomocí vysoce kvalitní komponenty z místních po důkladném zvážení a testování kvality.

Naším cílem je vybudovat produkt, který překračuje očekávání našich zákazníků a pomáhá jim budovat a udržovat optimální zdraví pomocí kyslíkové terapie.

Naším posláním je champion HBOT technology

Upevnili jsme naše know-how s rozsáhlý výzkum a dokumentaci v teoretické aspekty Hyperbarická Kyslíková Terapie, aby skutečně přinést inovace v oblasti, jako digitálně řízené operační systémy nebo vysoce účinné větrání pro bezpečnost a pohodlí.
Máme z místních nejlepších poskytovatelů materiály a pomocné technologie, aby se stal jedním z předních návrhářů a výrobců z této úžasné řady technologických zařízení – monoplace a multi-místo HBOT nízkotlaké komory.

Výzkum a dokumentace

Digitálně řízené operační systémy

Vysoce účinné větrání

Bezpečnost a pohodlí

Kvalitní inženýrství

Prémiové materiály

Mezinárodní partneři

Spolupracujeme s špičkovými mezinárodními výrobci zařízení

Koncentrátor kyslíku
Automatické pneumatické ovládání
Pryskyřice vlákna smyčky matrace a polštář

K dispozici dnes s celosvětovou dopravou.

Objednejte si nyní hyperbarickou kyslíkovou komoru

Doprava a celosvětová dodávka

Spolupracujeme s celosvětovou logistickou společností, abychom pomohli s přepravou našich hyperbarických kyslíkových komor na jakoukoli adresu na planetě. Naši přepravní partneři nabízejí nejlepší nabídky a dodací lhůty na trhu, což je záruka založená na našem dlouholetém obchodním vztahu s logistickou společností.

Pozemní doprava pro přepravu do vnitrozemských lokalit Evropské unie Lodní doprava pro přepravu do světových lokalit Letecká doprava pro přepravu

Lodní doprava pro přepravu do světových lokalit

Letecká doprava pro přepravu do světových lokalit

Náš spravedlivý podíl spokojených zákazníků

Již jsme dodali a nainstalovali naše HBOT komory ve více než 20 zemích, jako je –
Japonsko, USA, Hawaii, Spojené Arabské Emiráty, Švýcarsko, Rusko, Kolumbie, Nový Zéland, Austrálie, Francie, Španělsko, česká Republika, Slovinsko, Polsko, Rumunsko, Bulharsko atd.

Specializovaní technici pro instalaci a instalaci

Všechny komory OxyHelp jsou instalovány týmem vyškolených techniků, aby pomohli našim zákazníkům nastavit kapsle podle přesných technických specifikací a parametrů. Po instalaci následuje školení a teoretické vzdělávání týkající se použití komor OxyHelp a lékařských protokolů hyperbarické kyslíkové terapie.

Klasifikace a předpisy

Komora OxyLife I je v současné době označena a prodávána jako nelékařský prostředek se softwarovým omezením tlaku 1.5 ATA. Komory OxyHelp jsou postaveny pro pracovní tlak 2 ATA max s automatickým ovládáním (dotykový panel).

Všechny komory jsou postaveny podle norem PVHO (tlakové nádoby pro lidskou obsazenost) (rentgenové, ultrazvukové a penetrační kontroly kapalin) autorizovanými laboratořemi.

Po certifikaci CE pro zdravotnické prostředky třídy IIB bude brzy k dispozici aktualizace softwaru pro tlak 2 ATA. V důsledku toho mohou být všechny Komory zdravotnických prostředků certifikované IIB třídy (stejný produkt, současný model) upgradovány tak, aby vydržely zvýšené tlaky.

OxyHelp certifikace zahrnují:

ISO 9001

Internationally recognized Quality Management System (QMS) standard

CE Certification

Conformity with health, safety, and environmental protection standards

BS EN 14931:2006

Pressure vessels for human occupancy (PVHO)

SEK standards (Japanese)

Antibacterial interior – internationally certified