Náš skutečný superhrdina

Hyperbarická oxygenoterapie pro hojení ran

Rány potřebují k přirozenému hojení kyslík a hyperbarická oxygenoterapie se při hojení ran úspěšně používá jako doplňková léčba.

Kyslík hraje zásadní roli při hojení ran

Rány potřebují k přirozenému hojení kyslík a hyperbarická oxygenoterapie se při hojení ran úspěšně používá jako doplňková léčba. Vzhledem k rozšiřujícímu se výzkumu přínosů HBOT při léčbě různých typů ran lze oxygenoterapii považovat za důležitou součást léčebných strategií pro urychlení procesu hojení a zotavení.

Lékař poskytující péči o rány může doporučit konkrétní lékařský protokol nezbytný pro léčebný proces v hyperbarické komoře, který by umožnil hojení.

Léčba tepelných popálenin

Hojení a uzavření popáleninové rány je pro terapeuta, který se stará o pacienty s popáleninovým poraněním, prvořadým úkolem. Prvotním důsledkem tepelných popálenin je poškození kůže a narušení funkce svalové a kosterní soustavy v závislosti na závažnosti popáleniny. Jsou doloženy tyto pozitivní účinky hyperbarické oxygenoterapie:

Doplňková léčba při hojení popáleninových ran

Rány a popáleniny jsou poraněná místa, která vyžadují nepřetržitou péči, aby se zahojila s minimem jizev. Hyperbarická oxygenoterapie, která se používá jako doplňková léčba, může pomoci snížit úmrtnost a omezit nutnost chirurgického zákroku u pacientů s lehkými až těžkými popáleninami.

Hyperbarická oxygenoterapie je velmi účinná při léčbě embolie, otravy oxidem uhelnatým, drtivých poranění s akutní traumatickou ischémií, bakteriální infiltrace nekrotických ran a dalších problémů, které postihují kůži, tkáně a kosti.

Hyperbarická oxygenoterapie stimuluje okysličení tkání a zlepšuje přístup kyslíku k ischemickým ranám, čímž aktivuje angiogenezi a hojení ran.

S každým nádechem buďte silnější.

Objednejte si nyní svoji hyperbarickou kyslíkovou komoru

Hyperbarická oxygenoterapie je stejně přirozená jako dýchání

Oxygenoterapie je jedním z nejúčinnějších a 100% přírodních způsobů, jak zmírnit zánět, urychlit hojení ran a optimalizovat fyzickou i duševní výkonnost.