Vícemístná hyperbarická komora

OXYLIFE C – Prémiová vícemístná komora pro oxygenoterapii

Mini Multiplace

Vícemístná komora OxyHelp OxyLife C je ideální pro ošetření více pacientů najednou, buď s asistentem, nebo pozorovatelem uvnitř, který pacienty sleduje a pomáhá s léčbou, elektronickými funkcemi nebo nouzovými situacemi.
Do vícemístných komor Multiplace Mini nebo Maxi lze umístit také kardio zařízení, například rotoped, nebo je lze vybavit 2 až 4 sedadly pro pacienty, kteří mohou využít kolektivní léčebné procedury.

Hyperbarická oxygenoterapie je stejně přirozená jako dýchání

Oxygenoterapie je jedním z nejúčinnějších a 100% přírodních způsobů, jak zmírnit zánět, urychlit hojení ran a optimalizovat fyzickou i duševní výkonnost.

Přenosnost a instalace

Jediná vícemístná komora, která se vejde do standardních dveří

Tři sekce jsou dostatečně malé (70 cm × 190 cm), aby prošly zárubní dveří standardních rozměrů a umožnily montáž uvnitř budovy, aniž by bylo nutné budovu stavebně upravovat. V případě potřeby lze modulární komoru demontovat, přemístit a poté pohodlně znovu sestavit na jiném místě.

Komfort interiéru

K dispozici dnes s celosvětovou dopravou.

Objednejte si nyní hyperbarickou kyslíkovou komoru

Maxi Multiplace

Vícemístné hyperbarické kyslíkové komory Mini a Maxi Multiplace jsou zkonstruovány podle zvláštních specifikací pro kliniky, které navštěvuje velké množství pacientů využívajících oxygenoterapii. Komory snižují nároky na počet personálu na pacienty a jsou navrženy pro pohodlné léčebné procedury. Obsluha může komoru ovládat zvenčí, nebo vstoupit dovnitř s pacienty. Komory jsou vybaveny duálním počítačovým ovládáním, které pacientům umožňuje nastavit léčebný protokol zvenčí i zevnitř.

Vícemístná komora s mnoha výhodami

Komerční výhody

Technické výhody

Ideální pro léčebnou činnost:

Ortopedické kliniky

Chiropraktici

Ordinace celostní medicíny

Kosmetické salony

Wellness a lázně

Fitness centra

Sportovní centra

Soukromé využití