Hyperbarické kyslíkové komory

Zdravější s každým nádechem

Komfort interiéru

Ovládací jednotka

Automaticky ovládaný tlakový systém.

Mikroprocesorový systém automaticky vyrovnává rychlost čerpacího systému a přívodu vzduchu tak, aby byl nastaven a udržován požadovaný tlak vzduchu, a po 60 sekundách poruchy vypíná kompresor.

Pneumatické ovládání vyrobené společností

Bezpečnostní vrstvy pro přetlak

Manuální přetlakový ventil

Automatický regulátor tlaku

1.Jediná ochrana u ručně ovládaných systémů může představovat vážné riziko, pokud se pracuje s přetlakovým pojistným ventilem.

2.Náhlé natlakování/odtlakování manuálního systému nebo nelineární tlak může způsobit bolesti uší.

Přátelské uživatelské rozhraní, které umožňuje ruční nastavení pro:

Rychlost komprese/dekomprese

Úroveň tlaku při proceduře

Teplota v komoře

Délka procedury

Zrcadlové příkazy uvnitř a vně komory

K dispozici dnes s celosvětovou dopravou.

Objednejte si nyní hyperbarickou kyslíkovou komoru

Specializované funkce Komory HBOT

Konstrukce a konstrukce nízkotlaké Komory OxyLife I se točí kolem bezpečnosti, pohodlí a pohodlí patintu.

Specializované funkce Komory HBOT

Included
Auto

Modely kapslí OXYLIFE I

Komory jsou k dispozici ve velikostech 80 a 90, aby se výrazně snížil výskyt nedodržení kvůli klaustrofobii.

OXYLIFE I/80

Rozměry: Ø 80 × 220 l cm

Objem: 1156 litrů

Hmotnost: 90 kg

OXYLIFE I/90

Rozměry: Ø 90 × 220 l cm

Objem: 1463 litrů

Hmotnost: 105 kg

Výbava

Oxygen Concentrator

Koncentrátory kyslíku AirSep, intenzita 10l / min, 138 kPa výstup. Vyrobeno v USA.

Air conditioning system

Vodní chladič od SMC, Typ HRSE012-A23-T, vyrobený v Japonsku.

Audio/Video system

OxyHelp Industry GmbH nabízí svým klientům záruka výrobce 2 roky s 3 roky možnost rozšíření pro neomezenou důvěru.

Určeno pro doprava

K dispozici dnes pro dodání kdekoli na světě. Kontaktujte OxyHelp nyní pro více informací.

Záruka

Dýchat snadno, máme vás vztahuje

OxyHelp Industry GmbH nabízí klientům záruku výrobce na 2 roky s možností prodloužení o 3 roky pro neomezenou důvěru.

Servis a údržba

Rychlé a spolehlivé

Garantujeme nejrychlejší technické intervence v průmyslu. Jsme schopni obsluhovat vaše zařízení nejdéle do 10 pracovních dnů pro jednotky prodávané kdekoli na světě.

To je bezpečné vědět.

Hyperbarická oxygenoterapie je stejně přirozená jako dýchání

Oxygenoterapie je jedním z nejúčinnějších a 100% přírodních způsobů, jak zmírnit zánět, urychlit hojení ran a optimalizovat fyzickou i duševní výkonnost.

HBO terapeutické aplikace

Na OxyLife jsem mírné HBOT komory je certifikovaný mimo zdravotnické zařízení, snadno nainstalovat a provozovat, ideální pro kliniky, nemocnice, terapie center, odborných sportovních center, wellness salonech, také bezpečné pro domácí použití

Dodáváme a pomáháme instalovat komoru OxyLife i, dodáváme také potřebné know-how pro provoz a správu vaší komory HBOT.