Oxylife je oficiálním distributorem Oxyhelp na území České a Slovenské republiky

Jsme tým konstruktérů a inženýrů, kteří se věnují inovacím v oblasti vývoje technologií pro hyperbarickou kyslíkovou terapii pro osobní i profesionální použití.

Kyslík je náš skutečný superhrdina

Společnost OxyHelp Industry* je certifikovaným výrobcem zařízení HBOT a mezinárodním distributorem, který se věnuje propagaci technologie a zdravotních přínosů hyperbarické kyslíkové terapie a propojení teorie s praxí při navrhování a výrobě specializovaných mírných hyperbarických komor.

Stali jsme se jednou z nejprestižnějších společností v Evropě, která dodává a instaluje digitálně řízené přetlakové komory pro hyperbarickou oxygenoterapii po celém světě.

*OXYHELP INDUSTRY GmbH je mezinárodní distributor a OxyHelp Industry SRL je výrobce

Naše cesta začala jednoduchou otázkou

Jak můžeme navrhnout a vyrobit cenově výhodnou komoru HBOT pro lékaře, bezpečnou pro pacienty, vhodnou pro lékařské kliniky a wellness centra a ideální i pro domácí použití?

Věnovali jsme čas průzkumu dostupných technologií, abychom je mohli aktualizovat podle našich technických standardů – jednoduché a bezpečné použití pro odborný personál a pacienty provádějící procedury samostatně, vysoce funkční, digitálně ovládané, inovativní z hlediska materiálů a lékařských protokolů, odolné a snadno servisovatelné z hlediska údržby a záruky.

Poslání společnosti OxyHelp jsme posunuli o krok dál a rozšířili jsme své know-how o rozsáhlý výzkum a dokumentaci teoretických aspektů HBOT, abychom mohli přinést inovace v této oblasti, jako jsou digitálně řízené operační systémy nebo vysoce účinná ventilace pro bezpečnost a pohodlí.

Získali jsme nejlepší dodavatele materiálů a pomocných technologií, abychom se stali jedním z předních designérů a výrobců této úžasné řady zdravotnického vybavení – jednomístných a vícemístných nízkotlakých komor HBOT.

The air of ideas is the only air worth breathing.
Edith Wharton

OxyLife I – Dýchejte chytře

Technologie HBOT, kterou jsme vyvinuli, se odráží v naší prémiové komorové jednotce – Oxylife I. Navrhli jsme ji s ohledem na lidi a s využitím lékařské technologie, která pomáhá lidem dosáhnout optimálního zdraví.

OxyLife I je unikátně vyvinutá hyperbarická komora z hlediska dostupných funkcí, kvality designu a výroby, včetně cenového rozpětí.

Hyberbarickou komoru OxyLife I jsme schopni dodat a nainstalovat do 10 pracovních dnů v kterékoli zemi na světě.

Naše zařízení HBOT dodáváme pro lékařské i nelékařské účely:

OxyHelp certifikace zahrnují:

ISO 9001

Mezinárodní norma pro systémy řízení kvality (QMS

CE Certifikace

Soulad s normami v oblasti zdraví, bezpečnosti a ochrany životního prostředí

BS EN 14931:2006

Tlakové nádoby pro humánní použití (PVHO)

Normy SEK (japonské)

Antibakteriální interiér – mezinárodní certifikát

Partner