Přivítejte zdravý nádech čistého kyslíku

Hyperbarická oxygenoterapie

Hyperbarická oxygenoterapie (HBOT) je procedura, při níž dýcháme čistý kyslík v komoře se zvýšeným atmosférickým tlakem, abychom zlepšili přirozené léčebné schopnosti svého těla.

Dýchejte chytře

Věda o magické síle kyslíku

Vzduch, který dýcháme, obsahuje přibližně 20,9 % kyslíku, 78 % dusíku a malé množství argonu, oxidu uhličitého, neonu, helia a vodíku. Vdechovaný vzduch obsahuje částice kyslíku, které se z plic dostávají do červených krvinek v krevním oběhu.

Za normálních podmínek přijímají buňky pouze 25 % kyslíku do mitochondrií – elektrárny našich buněk – které přeměňují kyslík a živiny na ATP (adenosintrifosfát), vysoce energetickou molekulu, která ukládá a dodává našemu tělu energii, aby mohlo fungovat. Tento proces se nazývá aerobní dýchání a je hlavním důvodem, proč dýcháme kyslík.

V hyperbarické kyslíkové komoře tlak vhání kyslík do našich plic, krevního řečiště a buněk, čímž se zvyšuje jeho vstřebávání do buněk. Do mitochondrií je dodáváno více kyslíku, čímž se zvyšuje produkce energie.

Není to úplně kouzlo,

je to čistá věda.

Přísun energie

Za podmínek tlaku (1,5–2 ATA) mohou plíce absorbovat více kyslíku než při dýchání čistého kyslíku při normálním tlaku vzduchu. Oběhový systém roznáší po těle kyslík, který pomáhá bojovat s bakteriemi a stimuluje uvolňování látek zvaných růstové faktory (jako jsou vitamíny, hormony) a kmenových buněk, které podporují hojení.

Za normálních podmínek je hladina kyslíku v našich tepnách 100 mm Hg. Při zvýšení tlaku na 2 ATA se hladina kyslíku v našich tepnách zvýší na 1 400 mm Hg, což je 14krát více než za normálních podmínek.

Ideální přísun kyslíku

Organické tkáně potřebují ke správnému fungování ideální přísun kyslíku. Poraněná tkáň potřebuje ke svému přežití více kyslíku, proto hyperbarická oxygenoterapie zvýší množství kyslíku přenášeného krví, aby se obnovila odpovídající hladina krevních plynů a funkce tkání, což podporuje hojení a boj proti infekcím.

Snížená hladina kyslíku

Naše tělo je na kyslíku životně závislé. Nedostatek kyslíku může snižovat průtok krve, poškozovat tkáně, způsobovat předčasné stárnutí, řídnutí vlasů a dokonce ovlivňovat paměť. S přibývajícím věkem jsou naše buňky ochuzeny o živiny, ale přísun kyslíku do buněk nám může zajistit zdraví, energii a vitalitu.

Většina nemocí a zranění vzniká a přetrvává na úrovni tkání, v buňkách. V případě nehojících se ran, mrtvice nebo problémů s krevním oběhem se do postižené oblasti nedostává dostatek kyslíku, a proto nedochází k přirozenému hojení. Hyperbarická oxygenoterapie tento problém řeší tím, že množství kyslíku přirozeně zvyšuje.

Zvýšená hladina kyslíku

Hyperbarická oxygenoterapie funguje v oblastech, kde jsou jiné léky jednoduše neúčinné. Zlepšuje kvalitu života postižených a stavy, jako je mrtvice, chronická únava, obrna atd., vykazují dramatické změny.

HBOT umožňuje léčit všechny stavy, při nichž je zapotřebí zvýšit množství kyslíku, může léčit infekce, kdy se používá jako antibiotikum, nebo se může používat v kombinaci s jinými léky.

K dispozici dnes s celosvětovou dopravou.

HBO terapeutické aplikace

Na OxyLife jsem mírné HBOT komory je certifikovaný mimo zdravotnické zařízení, snadno nainstalovat a provozovat, ideální pro kliniky, nemocnice, terapie center, odborných sportovních center, wellness salonech, také bezpečné pro domácí použití

Dodáváme a pomáháme instalovat komoru OxyLife i, dodáváme také potřebné know-how pro provoz a správu vaší komory HBOT.

Protokoly Hyperbarické Kyslíkové Terapie

Hyperbarická Kyslíková Terapie se doporučuje u pacientů podle léčby protokolu vydaného zdravotnického orgánu pro řešení konkrétní zdravotní podmínky založené na zpracování programu, který stanovuje provozní parametry, jako je například atmosférický tlak, trvání léčby a počet ošetření, včetně bezpečnosti léčby.

Zdravotní podmínky vyžadují různé protokoly, procedury, které trvají od 60 do 90 minut, podávány podle kalendáře, v proměnné tlaky (1-2.5 ATA) s denními sezení pro 10 až 30 dnů.

Nejprve se poraďte se svým lékařem

Před léčbou

Před zahájením jakékoli HBOT protokolu, je nutná konzultace s lékařem, aby určit potenciální pacient je bezpečný pro použití HBOT komory a nemá žádné podmínky, které zakazují takové léčby – klaustrofobie, pneumotorax, významné plicní obstrukční nemoci, historie uší, nekontrolovaná vysoká horečka, chronické záněty vedlejších nosních dutin a infekce horních cest dýchacích atd.

Během léčby

Před zahájením jakékoli HBOT protokolu, je nutná konzultace s lékařem, aby určit potenciální pacient je bezpečný pro použití HBOT komory a nemá žádné podmínky, které zakazují takové léčby – klaustrofobie, pneumotorax, významné plicní obstrukční nemoci, historie uší, nekontrolovaná vysoká horečka, chronické záněty vedlejších nos

Riziko

Hyperbarická kyslíková terapie je obecně bezpečný postup.
Komplikace jsou vzácné. Ale tato léčba nese určité riziko.

Věda za magickými silami kyslíku

Hyperbarická oxygenoterapie je stejně přirozená jako dýchání

Oxygenoterapie je jedním z nejúčinnějších a 100% přírodních způsobů, jak zmírnit zánět, urychlit hojení ran a optimalizovat fyzickou i duševní výkonnost.

OxyHelp Blog

Píšeme výzkumné články o nejnovějších aktualizacích v hyperbarické kyslíkové terapii, technologii a použití našich specializovaných HBOT komor OxyHelp.

Oxygen

Oxygen therapy for rheumatology

Miami

Thank you for joining us @ Arab Health, Dubai, 28-31, January 2019

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!